KONTAKT

Vysoká škola Danubius

Richterova č. 1171

925 21 Sládkovičovo

Slovenská republika

tel : 031 773 28 11

ISIC / ITIC karta

ISIC karta je určená študentom denného štúdia do 26 rokov. Preukaz ITIC je určený pre pedagóga a môže byť vydaný len ak je pedagóg v hlavnom pracovnom pomere so školou alebo na materskej dovolenke

Preukazy poskytujú výrazné zľavy v cestovaní či už autobusmi alebo vlakmi. Pri vydaní novej karty resp. prolongácii sa každému držiteľovi karty ISIC/ITIC prikladá brožúra s aktuálnymi zľavovými kupónmi - s obmedzenou platnosťou! Mimo zľavových kupónov karta ponúka množstvo celoročných zliav v rôznych obchodných centrách, letoviskách alebo lyžiarskych strediskách, pri nákupoch lístkov na hudobné a kultúrne podujatia atď.

Cena zhotovenia karty je 23 €. Nasledujúci rok sa vykonáva prolongácia karty t.j. predlžovanie platnosti na ďalší akademický rok v cene 10 €.
V prípade záujmu je potrebné vyplniť žiadosť o ISIC/ITIC, doložiť fotku v digitálnej forme a mať pri sebe doklad totožnosti.

V prípade študentov 1. ročníka denej formy stúdia sa fotografie zhotovujú v deň zápisu do AISu - následne je možné fotky použiť pri zhotovení ISIC karty po predložení žiadosti študenta.

  • viac informácií v reprografickom stredisku u pána Mgr. Michala Jankoviča
  • tel.: 031 / 773 28 37
  • e-mail: michal.jankovic@vsdanubius.sk
  • univerzálnu žiadosť na vystavenie alebo prolongáciu ISIC karty si možete stiahnuť tu